Lucifer junior

Lucifer junior, ktorého každý volá Luci, je syn Lucifera seniora, vládcu pekla. Žiaľ, podľa jeho otca je pre peklo príliš dobrý. Preto musí ísť Luci na zem do internátnej školy sv. Fidibusa, kde sa má naučiť čo najviac o tom, ako byť zlý. Ale namiesto toho, aby sa Luci v škole spriatelil so zákerným Torbenom a jeho bandou, ktorí majú byť jeho vzorom, spriatelí sa s inými a veľmi rád spoznáva všetky vymoženosti, ktoré svet ľudí ponúka, ako napríklad čokoládu.

 

Lucifer senior

Trestanie ľudí, mučenie duší, deň čo deň, dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni – to je síce vyčerpávajúce, ale pre Lucifera seniora je to tá najlepšia práca, akú si len dokáže predstaviť. A to je jeden z dôvodov, prečo chce svoju funkciu - šéfa pekla odovzdať svojmu jedinému synovi Lucimu.

 

Cornibus

Máte domáce zvieratko? Cornibus je niečo podobné, aspoň v pekle tak označujú svojich maznáčikov - domácich démonov. Na rozdiel od našich domácich maznáčikov vie Cornibus hovoriť a dokáže sa premeniť na akékoľvek zviera na nevhodnom mieste a v úplne najnevhodnejšom čase. Lucifer junior by vám o tom vedel rozprávať nejeden zážitok...